EVERYTHING ABOUT NEWS

Everything about news

Everything about news

Blog Article

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

در این بیانیه تاکید شده است که این عملیات در انتقام از حمله اسرائیل و «قتل‌عام‌های غزه و تصرف گذرگاه مرزی رفح» انجام شده است.

بوسیدن بدون اجازه فوتبالیست زن؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا محاکمه می‌شود

برای تهیه این غذا گوشت بره را به آرامی در شیر و پیاز می‌پزند و سبزیجاتی مثل سیب زمینی و هویج به آن اضافه می‌کنند. روغن این غذا روغن زیتون است.

کارکنان نهادهای اتحادیه اروپا در حمایت از فلسطین و برای برقراری صلح در غزه، راهپیمایی را انجام دادند. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۵

فناوری ایران «تپسل» بازار ۵۰ میلیاردی تبلیغات در «شیپور» را به دست گرفت آژانس تبلیغات دیجیتال «تپسل» در قراردادی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان، مجری انحصاری تبلیغات در پلتفرم «شیپور» شد.

*سوپ پیاز: پیاز کاراملی شده با آب مرغ یا گوشت ترکیب ساده اما بسیار لذیذی است که کره و سیر لذت طعم آن را دو چندان می‌کنند. بعضی هم در این سوپ پنیر و نان تست می‌ریزند.

نان پری: نان پخته شده با کره و انواع شیرینی ریز که روی آن پاشیده می‌شود.

گزارش «امبر» اضافه می‌کند، باوجود این‌که تقاضای کلی برق در جهان همچنان رو به افزایش دارد، اما با ورود هرچه بیشتر انرژی‌های پاک به چرخه تولید، جهان اکنون در آستانه کاهش تولید سوخت‌های فسیلی قرار گرفته است.

حالا به این تصویر رویایی غذاهایی را اضافه کنید که پایه اصلی آن‌ها موادی مثل ذرت، لوبیا، گوجه فرنگی و فلفل چیلی است.

مسعود پزشکیان، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از بدهی «۶۰ هزار میلیارد تومانی» دولت به شرکت‌های داروسازی خبر داد.

خبرگزاری فارس، منابع نزدیک به سپاه پاسداران، و میزان، وابسته قوه قضائیه جمهوری اسلامی، ارزش این محموله نفتی را بیش از «۵۰ میلیون دلار» اعلام کردند.

فناوری ایران بیانیه شرکت پیام پرداز در پی ادعای حمله سایبری به وزارت کشور در بیانیه شرکت پیام پرداز آمده است که در پی انتشار خبر رخداد امنیتی در یکی ازسازمان‌های دولتی، آن‌ها این ادعا را بررسی کردند.

اکوسیستم بررسی و جعبه گشایی دیجی تک دیجی داکس سیلیکون آموزش

Report this page